Pro popis osobnosti člověka se často používají různé psychotesty a testy osobností. To však v rámci JOBHUB profilu není podstatné. Důležité je vaše vnímání vaší vlastní osobnosti. V otázkách této sekce tedy vybírejte podle toho, jak vnímáte vy sami sebe.

Která možnost vás nejlépe vystihuje?

Člověk praktický
Tento typ člověka, jak již samotný název říká, je především nadaný v oblasti manuálních a řemeslných schopností a dovedností. K tomu často využívá svých fyzických schopností, dispozic a manuální zručnosti.
Člověk intelektuální
Přemýšliví, často zamyšlení a většinou vysoce vzdělaní. Takoví jsou lidé intelektuálního typu. V rámci své kariéry často volí výzkum a objevování nepoznaného, a to v jakémkoli oboru. Velkou předností je jejich analytické myšlení, které aplikují na své vnímání světa.
Člověk umělecký
Umělci, bez ohledu na jejich disciplínu, chtějí tvořit unikátní dílo či práci, která po nich zůstane jako jejich odkaz budoucím generacím. Jejich životní styl se může ostatním zdát poněkud chaotický až bohémský.
Člověk společenský
Společenský člověk žije pro lidi kolem sebe. Má vysoké sociální cítění a často jeho smyslem života bývá neustálá chuť pomáhat ostatním. V práci se to projevuje obvykle volbou povolání z oblasti sociální péče.
Člověk podnikavý
Podnikavý typ člověka je často plně ponořen do plánování či organizování. Snadno se vypořádává s úkoly, které jsou pro něj výzvou. Typická je také jeho naprosto přirozená autorita, což je ostatně důvod, proč svou práci tak dobře zvládá.
Člověk konvenční
Konvenční lidé cílí svou pozornost na prozkoumání dané problematiky až do maximálního detailu. Často je můžeme označit za puntičkáře, kteří dotahují vše, co dělají, do 100 % dokonalosti.

Jaká je moje schopnost zvládat zátěž?

12345678910
Chci toho o sobě říct víc

Přesnějším popisem nám umožníte lépe přizpůsobit nabídku našich služeb právě pro vás.